Mantan Ketua Jajahan

BIL NAMA TEMPOH BERKHIDMAT
1 EN. FUAD B. HJ. HASSAN 1 JUL 1982 – 31 MAC 1987
2 WAN HASHIM B. WAN DAUD 1 APR 1987 – 15 MEI 1989
3 HJ. RAMLI B. HJ. IBRAHIM 16 MEI 1989 – 31 DIS 1992
4 HJ. ISMAIL B. LATIFF 1 JAN 1993 – 9 SEP 1994
5 HJ. W. YAHYA B. W. SALLEH 10 SEP 1994 – 30 JUN 1995
6 HJ. ZAWAWI B. MUHAMMAD 1 JUL 1995 – 15 APR 1998
7 HJ. ISMAIL B. MAT YUSOFF 16 APR 1998 – 15 APR 1999
8 HJ. ABD WAHAB B. AWANG 16 APR 1999 – 31 DIS 2005
9 HJ. SERPUDIN B. MOHAMAD 1 JAN 2006 – 15 DIS 2009
10 HJ. ABD MANAN B. ALI 16 DIS 2009 – 16 APR 2014
11 EN. MOHAMED NOR BIN HUSIN 01 JUN 2014 – 08 OGOS 2016
  • myGOV
  • Kerajaan Negeri Kelantan
  • Jabatan Perkhidmatan Awam
  • MAMPU
  • MSC Malaysia
  • mySMS 15888
  • TM
  • TM
  • MyID
  • KB
  • Tumpat
  • Bachok
  • GM
  • PM
  • KK
  • PP
  • TM